Logowanie do sklepu

KOSZULKA EL POLAKO SYNKU FIOLET
89.00 zł
T-SHIRT RPK NEW CLASSIC LOGO ŻÓŁTY
89.00 zł 69.00 zł
Taniej o : 20.00 zł
KOSZULKA RPK CIEMNA STREFA SPBS
89.00 zł
BLUZA ORIENT24
209.00 zł 179.00 zł
Taniej o : 30.00 zł
KOSZULKA ŁADUJ KAPSEL CZARNA
84.00 zł
BLUZA MANTO KLASYK CZARNA
189.00 zł
CZPKA AKA UNIQ AU
84.00 zł
SPODNIE MASS DNM BLACK GOLD
185.00 zł
POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNĘ
34.99 zł
BLUZA SMOKE STORY SSG SM3 MELANŻ
149.00 zł

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego "Street Art Shop"Sklep internetowy "Street Art Shop", nazywany Dalej "Sklepem Internetowym", działający pod adresem: street-art.pl. Prowadzony przez: Marcina Witka, z Siedziba Żarach Na ul.: Chrobrego 21 Wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Zielona Góra W Zielonej Górze, nr NIP 928 195 74 43, Nr REGON 0802737211. Postanowienia ogólne

§ 1
W Sklepie Internetowym Nabywcą Mozé być osoba nie zrekonstruowany pokój Prawna Lub fizyczna.

§ 2
Złożenie zamówienia W Sklepie Internetowym, oznacza akceptację zasad wynikających z poniższego Sprzedaży regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje Klienta do przestrzegania zawartych Nim W zasad.

§ 3
Ceny Produktów wyrażone sa złotych Polskich w (PLN), zawierają podatek VAT i hasła Transportu kosztów zawierają.

§ 4
Sklep Internetowy zastrzega Sobie Prawo do Fotografii praw wyłączności posiadania autorskich zamieszczanych Na Stronie Sklepu. Pobieranie Fotografii Zgody Bez Sklepu żartem nielegalne i narusza ustawy o ochronie tresc własności intelektualnej.

2. Przyjmowanie i realizacja zamówień

§ 5
Sklep Internetowy, prowadzi Sprzedaż towarów za pośrednictwem Sieci Internet. Temat Na INFORMACJE swojej oferty zamieszcza Na Stronie: ... ..................................

§ 6
Zamówienia można składać cala Dobe każdego Roku Dnia.

§ 7
W przypadku składanego zamówienia płatnego Przy odbiorze realizacja, rozpoczyna Się po Tym, Jak dotrze do sklepu internetowego OD Klienta potwierdzenie złożonego zamówienia.

§ 8
Realizacja zamówienia płatnego z góry (PRZELEW płatność oraz Karta) rozpoczyna Się W chwili autoryzacji Belgradzie.

§ 9
Zamówienia złożone W Dni powszednie po godz. 14.00, soboty W, W niedziele wagowych oraz Święta rozpatrywane Beda W pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, którym zostało złożone zamówienie wagowych.

§ 10
Sklep Internetowy zobowiązuje Się do rozpatrzenia złożonego zamówienia najpóźniej 48 W terminie godzin roboczych OD momentu złożenia przez Klienta zamówienia z uwzględnieniem zapisu z § 8 ust.

§ 11
Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, Ze Dostępny towar żart W magazynie Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient informowany o stanie żartem zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie Jégo realizacji (częściowa realizacja anulowanie całości zamówienia Lub).

§ 12
Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji żartem poprawne wypełnienie formularza Wszystkich pol zawartych W procesie składania zamówienia.

§ 13
W W przypadku zamówiony towar żartem którym jedyną pozycją Na liście zamówienia hasła znajduje Się na Magazynu stanie bd, sklep internetowy zastrzega Sobie Prawo jednostronnego anulowania umowy o czym telefonicznie, bądź mailowo poinformuje kupującego.

§ 14
Sprzedaż promocyjna i wyprzedaż odbywa Się Na zasadach ustalanych odrębnie, dotyczących każdorazowej Sprzedaży promocyjnej i wyprzedaży.

§ 15
Do każdego zamówienia wystawiany paragon żartem. Paragon wystawiany żart W chwili, gdy ochraniacze wszystkie goods wybrane do zamówienia sa skompletowane i gotowe do wysyłki.

§ 16
Klient Mozé zmiany wprowadzać zamówieniu do momentu W wystawienia paragonu. Klient Mozé wycofać złożone zamówienie do momentu W całości wysłania Jégo. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe poprzez kontakt żartem z obsługą Sklepu internetowego, zip pod numerem: ... .......................... , Bądź Poczta elektroniczna: ... .....................................

§ 17
Do każdego zamówienia doliczany koszt przesyłki uzależniony żartem OD Formy Belgradzie i sposobu jej dostarczenia zamówienia.

§ 18
Sklep Internetowy hasła ponosi odpowiedzialności za wykonywanie trafić usługi przez Firmy dostarczające przesyłki.

§ 19
Składając zamówienie W Sklepie Internetowym Klient wyraża zgodę Na swoich umieszczenie Oczekuje do Osobowych W bazie Sklepu internetowego oraz nd Ich przetwarzanie celów DLA realizacji umowy. Osobowych Oczekuje do Podanie przez Klienta oraz zgoda Ich Na przetwarzanie niezbędne do zrealizowania zamówienia sa przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych Oczekuje do Osobowych.

§ 20
Dane osobowe sa chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie Oczekuje do Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) W sposób uniemożliwiający dostęp do Nich osob trzecich.

3. Formy Belgradzie

§ 21
wybrać Klient Mozé następujące Formy Belgradzie za zamówione goods z DOSTAWA Na terytorium Polski: płatność Przy odbiorze - należność pobiera kurier, karta Kredytowa - należność pobierana żart W chwili wystawienia paragonu, przelewem bankowym Na Konto sklepu.

§ 22
Sanitarnym z DOSTAWA POZA terytorium Polski Moga być opłacane "Tylko karta Kredytowej.

4. Reklamacje

§ 23
W goods ochraniacze wszystkie dostępne Sklepie pochodzą z legalnego źródła, sa Oryginalne i posiadają Gwarancje Jakości producenta.

§ 24
Klient ma Prawo do złożenia reklamacji w w Sklepie W przypadku stwierdzenia towarze: fabrycznych wad, uszkodzeń powstałych Mechanicznych W trakcie Transportu, niezgodności dostarczonego towaru z treścią zamówienia złożonego.

§ 25
Przesyłkę z reklamowanym towarem należy odesłać Na adres Sklepu

§ 26
Czy towaru odsyłanego należy dołączyć specyfikację wraz z wypełnioną częścią: "reklamacja.

§ 27
Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.

§ 28
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) hasła moga być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

§ 29
Reklamacja zostanie rozpatrzona i W ciągu 21 dni roboczych odesłana OD daty dostarczenia towaru uszkodzonego.
§ 30
W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony Lub Inny wymieniony na, pełnowartościowy, a jeśli Bedzie juz niemożliwe do (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny Lub towaru zaoferuje mu apelacyjna, dostępne W goods Sklepie nie HTML nie jest dozwolony.
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego.

5. Prawo odstąpienia umowy

§ 31
Zgodnie z Ustawą z 2 Marca 2000 Roku "O ochronie niektórych praw Konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient Mozé zrezygnować z towaru kupionego W Sklepie Bez podania przyczyny ciągu W 10 Dni OD daty odebrania przesyłki.
Pokaż wiadomość do "Tylko wówczas możliwe, gdy towar hasła byl używany, kopiowany Ani hasła został zniszczony sposób Zaden wagowych. Zwracane goods Kompletne być muszą. Sanitarnym fabrycznie zabezpieczone PRZED otwarciem hasła moga być zwrócone po zdjęciu folii zabezpieczeń usunięciu Lub, Pudełka zniszczeniu. Płyty CD Płyty DVD.

§ 32
Zwracany towar należy odsyłać styczne z otrzymaną wraz z Nim z wypełnioną częścią specyfikacją "zwrot".

§ 33
klep gwarantuje zwrot kwoty uwzględnionej paragonie na. Pieniądze zostaną zwrócone ciągu W 5 Dni roboczych przelewem bankowym Na Konto wskazane przez Klienta przekazem pocztowym Lub pod adresem wskazanym zamówieniu w. Sklep hasła przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru podlega zwrotowi hasła.

6. Postanowienia końcowe

§ 34
Zastrzegamy Sobie Prawo do wprowadzenia zmian ofercie w, Tym w: zmiany CEN oraz ilości towarów będących ofercie w, Produktów poszczególnych wycofania z oferty Lub wprowadzania towarów do oferty Nowych.

§ 35
Klient ma Prawo do wglądu do własnych Osobowych oraz Oczekuje do poprawek Ich, a także usunięcia z bazy Oczekuje do


§ 36
BiH Sprzedaży zawierana żartem Między Klientem "Street Art Shop". Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką specyfikacji i paragonu.

§ 37
Sądem właściwym DLA rozpatrywania sporów wynikających z umowy żartem Sprzedaży Sąd właściwy siedziby DLA Lub pozwanego Sąd właściwy DLA wykonania umowy miejsca

§ 38
Sklep zastrzega Sobie Prawo modyfikowania i zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują OD Dnia opublikowania Na witrynie Sklepu.

§ 39
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminie wagowych go maja zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach Sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.


Polecamy

Producenci